Sık Sorulan Sorular

* Ürünleriniz ev yapımı mı?

Sitede görmüş olduğunuz tüm ürünler tek tek Başak Öztürk tarafından tasarlanmakta ve kendi evinde titizlikle üretilmektedir.

* Ne tür malzemeler kullanıyorsunuz?

Kullanılan ürünlerin tamamı yenilebilir ürünlerdir ve piyasadaki en kaliteli ürünler kullanılmaktadır. Kurabiyelerde sadece tereyağı ve  kendi hazırladığım vanilya özütü kullanılmaktadır fakat isteğe göre tarçın ya da toz zencefil gibi diğer aromatik baharatlar da kullanılabilir. Pastalardaki çikolata, fransız kuvertürü olan Valrhona'dır. Isteğinize bağlı olarak %70, %53 bitter ve sütlü çikolata kullanılabilir. Pastalarda kesinlikle yumurta tozu ya da raf ömrünü uzatan katkı maddeleri kullanılmamaktadır. 

* Nasıl sipariş verebilirim?

Siparişlerinizi  basakbonbon@gmail.com adresime mail atarak verebilirsiniz. Pastalar en az 15 kişiliktir, kurabiyelerde ise minimum sipariş adeti 20'dir.

* Adrese teslim ediyor musunuz?

Pastaları Bostancı-Istanbul adresimden belirlediğimiz saatte teslim alabilirsiniz. Adrese teslim yapılmamaktadır. Kurabiyeleri ise şehir dışına kargo yoluyla karşı taraf ödemeli şekilde gönderebilmekteyim.

* Siparişimi ne kadar süre önce vermeliyim?

Siparişinizi en az 1 hafta önceden kesinleştirmiş olmanız gerekir fakat ürünün ayrıntılarını görüşmek için 10 gün önceden iletişime geçmiş olmanızı tercih ederim.
Düğün ve nişan gibi organizasyonlarınız içinse en az 1 ay öncesinden görüşmek sağlıklı olacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Special design for Bonbon Butik Pasta by GeCe